KONY 2012

Nesen nejauši uzgāju vienu ļoti neparastu video, neparasts tikai tādēļ, ka tas nav ne smieklīgs, ne kāda citā veidā izklaidējošs un pie tam vēl 30 minūtes garš, bet tomēr tam ir 26 miljoni skatījumu 3 dienu laikā!!! Un tas jau ir paspējis pārņemt visu internetu, BURTISKĀ nozīmē. Jā šķietami neiespējamais ir iespējams, bet ne tikai, daudzi uzskata to kā saistītu ar sazvērestības teoriju (Īsāk par teoriju) (Zemāk rakstā ir redzamas saites ar komentāriem par to).

Skatoties video pārņem neparastas sajūtas, ne reālas, bet uzspiestas. Visa video laikā skatītāju mēģina pierunāt piedalīties KONY kustībā, lai to publicētu un pat ziedotu, lai tā attīstītos, kaut tanī pašā brīdī tā nav Labdarības akcija vai kādā citā veidā saistīta ar to. Video skatoties sapratu, ka tas mēģina uzsākt karu, 3 pasaules vai maznozīmīgāku, bet jebkurā gadījumā ar labu un palīdzību tur ir maz sakara. It kā īsumā viss  par to, skatieties un domājat paši.

Ja tomēr esat pārāk skeptiski par video saistību kopā ar sazvērestību, tad kādēļ visa video garumā trijstūri, kas simbolizē tiešu saikni ar to, tiek parādīti ik pa brīdim, tādā ātrumā, lai tos grūti būtu saredzēt. Kāda vispār saistība tiem ar video kā tādu, ja ne vienīgi simbolizēt kaut ko tiešu, ja sakāt, ka tas ir kustības LOGO, tad kādēļ tam jāparādās visa video garumā, ļoti īsā garumā?.
Saites –

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120307163103AA23NTV

http://theamotimes.com/2012/03/08/kony-2012-illuminati/

http://the-illuminati.net/home/kony-2012-the-invisible-children-spread-the-word-and-rt-stopkony/

Advertisements