Mazliet no zaļās ikdienas.

Iesaku izlasīt, ja kaut mazliet gribi uzzināt par zaļo augu, tas tev tik aizņems 2 minūtes 🙂

Zālīte veselībai

Zālīte veselībai

“Tā ari pēdējo pāris mēnešu laikā man nav izdevies atrast kaut vienu pierādījumu, ka būtu pasaulē reģistrēts kāds nāves gadījums, kas būtu tieši saistīts ar kaņepju izraisītām veselības problēmām. Vēl jo labāk – arī mūsu tik “korektais” un “patiesais” interneta portāls narcomania.lv, uz jautājumu “Cik pasaulē cilvēki miruši no marihuānas lietošanas”, ar politiķu cienīgu muldēšanu izvairījās tieši atbildēt uz šo konkrēti uzdoto jautājumu un tā vietā sāka liet kārtējās samazgas, par to, kādas slimības marihuāna izraisa (neviena no viņu menētajām ne tuvu nebija ar iespējamu letālu iznākumu + vēl lielākā daļa viņu spēcīgo argumentu nāk no sešdesmito gadu veciem pētījumiem, kuri jau sen kā ir nederīgi) – ir pierādīts pretējais, bet to jau mums nesaka”, pareizi, ko jau mums Latviešiem vajag vairāk par 16 gadus novecojošu informāciju? Nu i nafig viņi tā dara? Uzvedība kā maziem bērniem, ja man nav, tad tev ar nebūs.

Cik skatos televīziju, vien tik rāda kaut kādus atrofējušos bērnus un šprices, kad kaut kas ir saistībā ar tā saucamo “zālīti”. Vai esi redzējis kaut vienu bildi kur ir parādīts kāds augs, kas aug, vai vismaz kāds vārds ka zālīte nevienu nav nogalinājusi un nerada ne atkarību un neizraisa ne pat tik tuvu daudz slimību, kā kaut kāds Zuko sulas koncentrāts, vai tas pats ķipa “nekaitīgais” divlitrīgais Rubenis, kas ir tik tiešām tik pat veselīgs kā tavā skapī atrodamais poda tīrāmais!

Paldies par uzmanību, ja kaut kas nepatika ej ieskrieties, jo esmu šodien ļoti skeptiski noskaņots pret visu šito represiju, kas vērsta uz šo zaļo augu.

Advertisements